Филтри -

Камион за превоз на животни FIAT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни FIAT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни FIAT Ducato
5
Контактирајте го продавачот
4.377 € PLN 20.000 PLN
Носивост 3500 кг Зафатнина 2300 м³
Година 2007 Километража 350000 км Сила 120 кс
Полска, Gniezno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се