Филтри -

Продавници на камиони FIAT

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Продавници на камиони FIAT: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit продавница на камион FIAT ducato 180 + caisse Palkit
3
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 850 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³
Година 11/2017 Километража 52000 км Сила 130 кс
Белгија, Namur
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2005-01 Километража 216700 км Сила 128 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2009-12 Километража 204000 км Сила 158 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 462500 км Сила 148 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Зафатнина 47.28 м³
Година 2015 Километража 85623 км Сила 116 кс
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 220000 км Сила 120 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 153000 км Сила 128 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-07 Километража 153000 км Сила 128 кс
Германија, Lahr
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се