Филтри -

Камиони кипер FIAT

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Камиони кипер FIAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 45000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 85000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 123000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 1967 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Зафатнина 17.88 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Carnehl Модел RIBALTABILE 3 LATI Начин на истовар тространо
Година 09/1978 Километража 365000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
камион кипер FIAT 60 F10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион кипер FIAT 130 NC камион кипер FIAT 130 NC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1295 кг
Година 2000 Километража 176654 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9850 кг
Година 1980 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 340000 км Сила
Шпанија, Minglanilla
камион кипер FIAT 642 / N65R камион кипер FIAT 642 / N65R камион кипер FIAT 642 / N65R
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Модел RIBALTABILE Начин на истовар тространо
Година 1960 Километража Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 1 Зафатнина 4156 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1963 Километража 79670 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Начин на истовар тространо
Година 1980 Километража Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.863 €
Носивост 15 кг
Година 1976 Километража 111111 км Сила
Аргентина, Junin
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 1968 Километража 9223 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 61465 км Сила
Италија, Rimini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи