Филтри -

Камиони за транспорт на возила FIAT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила FIAT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила FIAT Ducato Maxi
6
5.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 4
Година 2006-04-18 Километража 350000 км Сила 93 kW
Унгарија, Pécs
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO MAXI LAWETA, NAJAZD 2020 NOWY
45
16.730 € PLN 75.900 PLN
Носивост 1460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 267000 км Сила 177 кс
Полска, Daleszyce
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO
5
4.077 € PLN 18.500 PLN
Носивост 1350 кг
Година 2013-02-02 Километража 200000 км Сила
Полска, Jasienica
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се