Филтри -

Камиони за шлепување FIAT

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување FIAT: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување FIAT ducato
12
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 78.900 PLN
Носивост 1340 кг
Година 2014 Километража 216030 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион за шлепување FIAT 150.17
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1982 Километража Сила
Италија, cercola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување FIAT DUCATO PLATFORMA HYDRAULICZNA POMOC DROGOWA AUTO LAWETA
9
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1340 кг
Година 06/2021 Километража 331000 км Сила
Полска, Strachosław
нови камион за шлепување FIAT Ducato Maxi NAVI, LUFTFEDERUNG
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 180 кс
Полска, Bolesławiec
камион за шлепување FIAT FIAT DUCATO LAWETA, POMOC DROGOWA, SALON PL [ 8283 ]
34
Контактирајте го продавачот
14.651 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 279220 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се