Филтри -

Камиони TEREX

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TEREX: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа TEREX Ładowarka Teleskopowa Terex 5022 Girolift JCB Manitou Cat Podnoś
19
58.200 € PLN 269.000 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 2284 м/ч Сила
Полска, Kościelec
возило со дигалка со корпа TEREX 40 Meter 6x4, Steel springs, Ex army
10
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-01-01 Километража 500 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер TEREX TA3SH
17
9.922 € GBP 8.950 GBP
Камион кипер
Година 2014 Километража 1275 м/ч Сила
Обединето Кралство, Bolton
камион кипер TEREX TA6s
12
14.360 € GBP 12.950 GBP
Камион кипер
Година 2015 Километража 1042 м/ч Сила
Обединето Кралство, Bolton
камион кипер TEREX TA 3 S
16
9.700 € GBP 8.750 GBP
Камион кипер
Година 2014 Километража 1469 м/ч Сила
Обединето Кралство, Bolton
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се