Камиони NISSAN Cabstar

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони NISSAN Cabstar: 90 огласа

камион кипер NISSAN Cabstar med trevägstipp
41
аукција € 111,90 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Камион кипер
Носивост 1090 кг
Година 2007 Километража 206553 км Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR F24 35.13 '07
29
преговара
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила 96 кс
Грција, Τρίκαλα
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон NISSAN CABSTAR F24
43
преговара
Камион фургон
Зафатнина V=18.43 м³
Година 01/2011 Километража Сила
Грција
камион кипер NISSAN CABSTAR F24 35.13
46
преговара
Камион кипер
Евро Euro 4 Модел MULTILIFT XR
Година 04/2009 Километража Сила
Грција
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR 2.5 tdi DOKA Platós
12
€ 10.370 HUF USD HUF 3.450.000 ≈ US$ 11.474
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража 198 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR 2.5 D Darus + Pókkanál
12
€ 17.100 HUF USD HUF 5.690.000 ≈ US$ 18.923
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 175 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер NISSAN CABSTAR 3.0 tdi 3 old. billencs
12
€ 8.865 HUF USD HUF 2.950.000 ≈ US$ 9.811
Камион кипер
Година 2009 Километража 111 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада NISSAN CABSTAR E
15
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.652
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1999-10 Километража 1783096 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
камион-шасија NISSAN CABSTAR 2.5 tdi P+P
6
€ 7.963 HUF USD HUF 2.650.000 ≈ US$ 8.813
Камион-шасија
Година 2006 Километража 421 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR 3 old. bill
4
€ 8.264 HUF USD HUF 2.750.000 ≈ US$ 9.146
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 175 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада NISSAN CABSTAR (ID10928)
15
€ 2.300 USD ≈ US$ 2.545
Камион со церада
Евро Euro 2 Зафатнина V=40.98 м³
Година 1999-10 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со рамна платформа NISSAN Cabstar 35.13
16
€ 7.450 USD ≈ US$ 8.245
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=3.14 м³
Година 2009-09 Километража 130880 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион кипер NISSAN CABSTAR 35.12 DREISEITENKIPPER / AHK  / 22790Km
19
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.474
Камион кипер
Зафатнина V=2.2 м³
Година 2016-02 Километража 22790 км Сила 122 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион кипер NISSAN CABSTAR 35.12 DREISEITENKIPPER / AHK  / 22790Km
19
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.474
Камион кипер
Година 2016-02 Километража 22790 км Сила 122 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR 35.13 DOKA
11
€ 13.070 HUF USD HUF 4.350.000 ≈ US$ 14.467
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=3.16 м³
Година 2011 Километража 54 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0