Филтри -

Комунални возила MAN

Резултати од пребарување: 513 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

513 огласа: Комунални возила MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3
Година 02/2008 Километража 28490 км Сила
Холандија, Winschoten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 1997 Километража 59000 км Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-03 Километража 166680 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11970 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Zoeller Модел EKOPRES MEDIUM XL-S
Година 2013 Километража 263643 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
163.300 € PLN 699.800 PLN
Противпожарно возило
Евро Euro 5
Година 2005 Километража 31000 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
81.350 € PLN 348.600 PLN
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 120000 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Модел ULF-3
Година 1994 Километража 43500 км Сила
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Модел 26.372
Година 1994 Километража 59300 км Сила
Хрватска, Popovača
камион за ѓубре MAN TGS 26.320 камион за ѓубре MAN TGS 26.320 камион за ѓубре MAN TGS 26.320
3
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Haller Модел x2
Година 01/2009 Километража 360000 км Сила
Полска, Czerwonak
Контактирајте го продавачот
12.830 € PLN 55.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Geesink
Година 2009 Километража 260000 км Сила
Полска, Czerwonak
Контактирајте го продавачот
85.130 € PLN 364.800 PLN
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 49000 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел VARIO PRESS 524
Година 2013 Километража 273998 км Сила
Унгарија, Budapest
нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 41.554 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 31290 км Сила
Франција
возило за одвод на фекалии MAN
1
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2014 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 232000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10350 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12-18 Километража 296477 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л
Година 05/2016 Километража 179000 км Сила
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 54000 км Сила
Полска, Lublin
возило за одвод на фекалии MAN 26500 возило за одвод на фекалии MAN 26500
2
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 390000 км Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 10700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-11-07 Километража 548600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.510 € PLN 255.000 PLN
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 3 Модел Aquastar
Година 09/2001 Километража 213940 км Сила
Полска, Trzcianka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 9022 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел PUSHER 11D CB DUAL
Година 2022-06-16 Километража 1750 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел 1800 liter Watertank
Година 06/2002 Километража 28301 км Сила
Холандија, Annen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 513 огласа
Прикажи