Филтри -

Комунални возила IVECO

Резултати од пребарување: 254 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

254 огласа: Комунални возила IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел AMS 10
Година 2011 Километража 247000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
132.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел MEDIUM XL-ib 22,4 m3 + SK 351
Година 11/2022 Километража 18800 км Сила
Полска, Łódź
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
57.590 € PLN 246.800 PLN
Противпожарно возило
Година 1998 Километража 81125 км Сила
Полска, Kokoszkowy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Модел TLF 20/40
Година 2010 Километража 9359 км Сила
Хрватска, Stružec
Контактирајте го продавачот
8.868 € PLN 38.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Носивост 8700 кг Зафатнина 8400 м³ Суспензија пружина/пружина Модел JOSKIN
Година 1997 Километража 480000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
89.950 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 3740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 115191 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1990 Километража 29121 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10600 кг Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 225369 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
216.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Носивост 4355 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-04-12 Километража 660 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-17 Километража 150668 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 5750 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел TLF 4000 4x4
Година 11/2023 Километража 1438 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-17 Километража 165954 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2011 Километража 290000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2012 Километража 200000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 04/1992 Километража 82255 км Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 117264 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Носивост 3040 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996-03-13 Километража 38020 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 724089 км Сила
Полска, Łaziska Górne
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Година 05/2010 Километража 299930 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
207.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Модел COMBI
Година 03/2011 Километража 159000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
207.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Модел COMBI
Година 03/2011 Километража 159000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
131.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Година 2008 Километража 395000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Модел MTS
Година 2008 Километража 163900 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 5 Модел MTS
Година 2008 Километража 163900 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
131.000 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Година 2008 Километража 395000 км Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 254 огласа
Прикажи