Филтри -

Комунални возила Volvo

Резултати од пребарување: 248 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

248 огласа: Комунални возила Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарна опрема
Година 1992 Километража Сила
Италија, San Paolo (BS)
Контактирајте го продавачот
аукција 8.456 € NOK 100.000 NOK
Возило за чистење улици
Година 2009 Километража 100591 км Сила
Норвешка, Lillehammer
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KGLS 12.6m3
Година 2008 Километража 117861 км Сила
Шведска, Karlstadas
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11180 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-2K
Година 03/2012 Километража 220000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP & SON RA SLT 8-SP 10
Година 03/2003 Километража 140736 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 12010 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP&SON
Година 06/2006 Километража 221712 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 17310 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража 260000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 6432 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-08-18 Километража 775 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Песок засилувач
Носивост 15600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-10-13 Километража 213560 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 12.75 м³
Година 1993 Километража 621000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-04-01 Километража 72400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Суспензија пружина/пружина
Година 1999-05-04 Километража 384650 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Носивост 2680 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2021 Километража 52300 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.804 € SEK 79.000 SEK
Камион за ѓубре
Евро Euro 3
Година Километража 385042 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
5.943 € SEK 69.000 SEK
Камион за ѓубре
Евро Euro 3
Година Километража 464108 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 11380 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006-02-06 Километража 108150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
камион за ѓубре Volvo FE 280 камион за ѓубре Volvo FE 280
2
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Марка на каросерија NTM
Година 03/2009 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Geesink
Година 01/2007 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10306 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-05-03 Километража 8227 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
5.670 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11720 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-03 Километража 233421 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-10 Километража 444600 км Сила
Белгија, Harchies
камион за ѓубре Volvo FM 330 камион за ѓубре Volvo FM 330 камион за ѓубре Volvo FM 330
3
Контактирајте го продавачот
70.010 € PLN 300.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 11863 кг Зафатнина 22 м³
Година 2019 Километража 76300 км Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Tipper with ADR
Година 2013-03-27 Километража 584000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
193.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Модел Disab Centurion P210/9
Година 11/2008 Километража 237100 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
207.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 14000 л Модел FLEX LINE 414 ADR
Година 2012 Километража 195400 км Сила
Полска, Niwy
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 248 огласа
Прикажи