Филтри -

Комунални машини MAN

Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

347 огласа: Комунални машини MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10489 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел X2 III 22.6
Година 2024-04-18 Километража 1295 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3 Зафатнина 14500 л
Година 2003 Километража 440946 км Сила
Германија, Saarlouis
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 4 Зафатнина 7.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 8,0/228 P2GGVS ADR
Година 2002 Километража 140162 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
262.800 € GBP 225.000 GBP
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 6 Зафатнина 14500 л Модел RCV ULTRA MAX COMBINATION UNIT
Година 01/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 137870 км Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л
Година 05/2016 Километража 179000 км Сила
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
11.830 € CZK 299.000 CZK
Камион за ѓубре
Година 2003 Километража 303000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10760 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Haller Модел X2
Година 2009-01 Километража 269050 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
309.500 € GBP 265.000 GBP
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 6 Зафатнина 410.594 л Модел RCV ULTRA CLEAN RECYCLER
Година 03/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
аукција 7.876 € CZK 199.000 CZK
Камион за ѓубре
Година 12/2009 Километража 255000 км Сила
Чехија, Ústí Nad Labem 7
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2010 Километража 963000 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 14650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 33884 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 8840 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 115109 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
комбинирано возило за чистење канализација MAN TGS 35.480 Jurop Kombi Recycler ADR Funk
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 13.5 м³
Година 2010-09-10 Километража 197000 км Сила
Германија, Lemgo
нови камион за ѓубре MAN TGS 26.320
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 6850 кг Зафатнина 14 м³ Марка на каросерија Faun Модел Rotopress
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6775 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 399500 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11400 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Schörling
Година 2008-01 Километража 171800 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 8170 кг Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 446448 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година 2014 Километража 436000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 847253 км Сила
Полска, Wolsztyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се