Филтри -

Комунални возила Bucher

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Комунални возила Bucher

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.271,19 €
Возило за чистење улици
Носивост 10000 кг
Година 1994 Километража 111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
аукција 25,93 € SEK 300 SEK
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 66834 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 690 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 39139 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 800 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 53796 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
аукција 267,50 € NOK 3.100 NOK
Возило за чистење улици
Година Километража 6413 м/ч Сила
Норвешка, Trondheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Година 06/2010 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Носивост 500 кг Евро Euro 6
Година 06/2022 Километража 792 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Улична правосмукалка
Година 2001 Километража 1280 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 1.8001 м³
Година 09/2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 4769 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
8.180,80 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Носивост 5700 кг
Година 1990 Километража 11111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2011-03-18 Километража 54000 км Сила
Полска
возило за чистење улици Bucher OptiFant 70 XL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2009 Километража 98000 км Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Песок засилувач
Година Километража Сила
Германија, Hagelstadt
возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000 возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000 возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 1996 Километража 8200 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Модел 2008
Година 06/2008 Километража 20000 км Сила
Романија, Constanța
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година 06/2007 Километража Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 26486 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 27556 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Модел CityCat K-1500
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
аукција 160,90 € DKK 1.200 DKK
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Зафатнина 6 м³
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се