Филтри -

Комунални возила Johnston

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Комунални возила Johnston

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 160,80 € DKK 1.200 DKK
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 1273 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³ Модел FJ VT 651 DS PERFORMANCE PACK
Година 2017-11-24 Километража 54606 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Возило за чистење улици
Зафатнина 1.5 м³
Година 2019 Километража 2674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.897 € SEK 80.000 SEK
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 60000 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража Сила
Полска, Łaziska Górne
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RS8000
Година 12/2001 Километража 69000 км Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2016 Километража 5424 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Модел VT652
Година 05/2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
14.100 €
Возило за чистење улици
Носивост 7965 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел Beam
Година 2005 Километража 401000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.600 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2004 Километража 5513 км Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Зафатнина 4 м³
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 2 м³ Суспензија хидраулично
Година 07/2017 Километража 4500 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Voorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година Километража 2350 м/ч Сила
Холандија, Heinenoord
Контактирајте го продавачот
90.800 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 57590 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2004 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2018 Километража 6759 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Носивост 800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-04-10 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2013-03-01 Километража 29600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 690 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 70041 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 690 кг Евро Euro 6 Зафатнина 1.8 м³
Година 2018 Километража 65763 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 690 кг Евро Euro 6 Зафатнина 1.8 м³
Година 2018 Километража 53441 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Носивост 1650 кг
Година 2020 Километража 3693 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи