Контејнери за отпад со зафатнина, отворен контејнери за смет

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина

Контејнери за отпад со зафатнина: 71 огласа

контејнер за отпад со зафатнина Tippcontainer
4
аукција € 92,21 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 102
Височина 0.9 м
Година Должина 1.3 м Широчина 1 м
Шведска, Karlstad
контејнер за отпад со зафатнина Nordins svets   Kax container  / Separator container
7
аукција € 92,21 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 102
Височина 1.8 м
Година Должина 3.95 м Широчина 1.8 м
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
контејнер за отпад со зафатнина Sopbalja
8
аукција € 9,22 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Должина 3 м Широчина 2.5 м
Шведска, Karlstad
контејнер за отпад со зафатнина WELAKI-MULDE - Other
4
€ 1.150 USD ≈ US$ 1.270
Година Должина Широчина
Швајцарија, Gansingen
контејнер за отпад со зафатнина kontejnery na řetězový sy
7
€ 387,50 CZK USD CZK 10.000 ≈ US$ 428
Година Должина Широчина
Чехија, Jablonec nad Nisou
контејнер за отпад со зафатнина Container lift with parts (project)
18
€ 3.930 USD ≈ US$ 4.340
Година Должина Широчина
Норвешка, Tiller
нови контејнер за отпад со зафатнина HNH Engineering Išverčiamas konteineris
15
€ 500 USD ≈ US$ 552
Година Должина Широчина
Литванија, Mažeikiai
контејнер за отпад со зафатнина Andere City-Abrollcontainer mit Deckel ca.
12
€ 1.400 USD ≈ US$ 1.546
Височина 1.75 м Зафатнина 9 м³
Година 1990-04 Должина 3.5 м Широчина 2.16 м
Германија, Bovenden
контејнер за отпад со зафатнина ABSETZCONTAINER ca 3 m³ Absetzcontainer Absetzmu
5
€ 790 USD ≈ US$ 872
Година 1994-01 Должина Широчина
Германија, Peine
контејнер за отпад со зафатнина ABSETZCONTAINER ca 5 m³ Absetzcontainer Absetzmu
5
€ 650 USD ≈ US$ 718
Година 2000-01 Должина Широчина
Германија, Peine
контејнер за отпад со зафатнина Andere Tele-Absetzaufbau
4
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.865
Година 1994 Должина Широчина
Германија, Bovenden
контејнер за отпад со зафатнина Andere PAK 8 T PAK 8 T Absetzaufbau für Abrollkipper
13
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.454
Година 2012-01 Должина Широчина
Германија, Bovenden
нови контејнер за отпад со зафатнина
12
€ 3.677 UAH USD UAH 100.000 ≈ US$ 4.061
Зафатнина 15 м³ Нето тежина 2000 кг
Година 2019 Должина Широчина
Украина, Киев
нови контејнер за отпад со зафатнина КО-450.08.00.000
1
преговара
Зафатнина 7.8 м³ Нето тежина 560 кг
Година 2019 Должина Широчина
Украина, Киев
контејнер за отпад со зафатнина Cormidi Hi Tip Skip to suit Pedestrian Dumper
6
аукција € 68,56 GBP USD £ 60 ≈ US$ 76
Година Должина Широчина
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
Омилени : 0 Споредба : 0