Филтри -

Комунални возила DAF

Резултати од пребарување: 349 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

349 огласа: Комунални возила DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10945 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-04-28 Километража 501 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
23.210 € GBP 19.500 GBP
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Модел VT651
Година 07/2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.380 € GBP 49.900 GBP
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Марка на каросерија Olympus Модел Mini
Година 10/2019 Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Носивост 6887 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-08-14 Километража 1961 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11937 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел 20000
Година 2023-08-17 Километража 4520 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 14160 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01-27 Километража 205500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03-26 Километража 218000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 8440 кг Евро Euro 5 Модел VARIOPRESS II
Година 03/2014 Километража 171000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 3 Модел GPM2
Година 2003 Километража 408650 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 8918 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-01-24 Километража 10613 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10040 кг Евро Euro 3
Година 08/2004 Километража 337129 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10812 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-08-25 Километража 31202 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 7929 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03-18 Километража 56119 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 12894 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08-23 Километража 64719 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11006 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-21 Километража 83527 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 7730 кг Евро Euro 5 Модел 17 M3 + KINSHOFER
Година 04/2012 Километража 155125 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10590 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-02-20 Километража 63220 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 12191 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-03-22 Километража 54888 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 9535 кг Евро Euro 5 Модел GPM III
Година 09/2011 Километража 207000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 7315 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-02-26 Километража 68505 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-25 Километража 371800 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 9940 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-19 Километража 95452 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 14960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-07 Километража 349000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11510 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03-20 Километража 125897 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 10660 кг Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Mini XL-H
Година 2018-09-20 Километража 40036 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 349 огласа
Прикажи