Филтри -

Комунални возила Isuzu

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

67 огласа: Комунални возила Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.830 US$ EUR ≈ 5.473 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 2300 кг
Година 2010-11 Километража 453000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.860 US$ EUR ≈ 4.562 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 3800 кг
Година 1982-09 Километража 3000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 3030 кг Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 72240 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија Farid
Година 2016-03 Километража 79994 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 3030 кг Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 83064 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
205.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 1660 кг Зафатнина 7 м³
Година 2022-08-21 Километража 797 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
171.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 1760 кг Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел SKF 5E
Година 2020-07 Километража 6990 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
ново противпожарно возило Isuzu Double cab ново противпожарно возило Isuzu Double cab
2
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.810 €
Противпожарно возило
Година 2024 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 155 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за одвод на фекалии
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 71.340 €
Противпожарно возило
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2880 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Coseco Модел K2S
Година 2020 Километража 36420 км Сила
Полска, Widuchowa
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Година 2023 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Година 2023 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за миење улици
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.300 US$ EUR ≈ 64.110 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2020 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.260 €
Камион за миење улици
Евро Euro 2 Зафатнина 1400 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.700 €
Камион за миење улици
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Камион за миење улици
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Камион за миење улици
Зафатнина 7 м³ Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 1600 м³
Година 07/2020 Километража Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Камион за миење улици
Зафатнина 7 м³
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се