Филтри -

Комунални возила Scania

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

195 огласа: Комунални возила Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 14585 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 239120 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 339735 км Сила
Белгија, Roeselare
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.380 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 135000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 8430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел DISAB
Година 03/1998 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража 546810 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 11150 кг Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ROLBA
Година 12/1999 Километража 1090397 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 2005 Километража 112266 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.060 € PLN 94.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 13040 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 187786 км Сила
Полска, Czeladź
возило за одвод на фекалии Scania R440 LB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Модел Super 2000 WRG
Година 2020 Километража 199000 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
134.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³
Година 07/2020 Километража 35000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
20.700 €
Камион за ѓубре
Носивост 11025 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 493400 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 112000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 6
Година 07/2022 Километража 2300 км Сила
Полска, Nowiny
Контактирајте го продавачот
аукција 8,64 € SEK 100 SEK
Камион за ѓубре
Носивост 9250 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 513099 км Сила
Шведска, Kristianstad
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 480000 км Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2003 Километража 94000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Камион за чистење канализација
Носивост 13710 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-30 Километража 318098 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 98714 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Камион за ѓубре
Носивост 11220 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 99457 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 10310 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Haller
Година 2013 Километража 164000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 115229 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 123759 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
20.700 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 19.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KGH-HL
Година 2013 Километража 179000 км Сила
Полска, Szczecin
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 8600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел Anaconda MD
Година 2012 Километража 724000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Носивост 18000 кг
Година 2000 Километража 193000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се