Филтри -

Противпожарни возила Scania

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Противпожарни возила Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 112266 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Седишта 6 Макара макара
Година 2008 Километража 112000 км Сила
Полска, Lublin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 5
Година 11/2003 Километража 94000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 6280 кг Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6
Година 1983 Километража 81046 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 150000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 5
Година 2002 Километража 94000 км Сила
Полска, Gnojnik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 14943 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 31000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел Water Foam Truck Седишта 2 Макара макара
Година 09/2007 Километража 63568 км Сила
Холандија, Annen
противпожарно возило Scania P94 1998 противпожарно возило Scania P94 1998 противпожарно возило Scania P94 1998
3
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 1998 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 7460 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1975 Километража 61045 км Сила
Холандија, Wezep
противпожарно возило Scania 94D противпожарно возило Scania 94D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел 94D Седишта 6
Година 2002 Километража 135000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел P270 Седишта 8
Година 2007 Километража 21000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 240000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 12/2003 Километража 57500 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Angloco Седишта 6
Година 2004 Километража 130000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Година 1975 Километража 70000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Седишта 5
Година 2006 Километража 180000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
24.580 € GBP 21.000 GBP
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел Emergency One Седишта 6
Година 2006-04-18 Километража 105 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 1991-02-05 Километража 36000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 2
Година 02/2001 Километража 881522 км Сила
Португалија, AROUCA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се