Филтри -

Спасувањи возила Scania

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Спасувањи возила Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел Water Foam Truck Седишта 2
Година 09/2007 Километража 63568 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски Седишта 6
Година 2008 Километража 112000 км Сила
Полска, Lublin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 1993 Километража 102000 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 101000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
аукција 8.500 € NOK 100.000 NOK
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Година 2007 Километража 120000 км Сила
Норвешка, Nordre Follo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Седишта 5
Година 1991 Километража 166634 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Противпожарно возило
Година 1979 Километража 31446 км Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 5
Година 11/2003 Километража 94000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 2006 Километража 150000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 2005 Километража 112266 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6
Година 1983 Километража 81046 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 5
Година 2002 Километража 94000 км Сила
Полска, Gnojnik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 14943 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.720 € SEK 125.000 SEK
Амбулантно возило
Година 1986 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 31000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
противпожарно возило Scania P94 1998 противпожарно возило Scania P94 1998 противпожарно возило Scania P94 1998
3
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Противпожарно возило
Година 1998 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
43.720 € SEK 510.000 SEK
Амбулантно возило
Година 1988 Километража 13600 м/ч Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 1975 Километража 61045 км Сила
Холандија, Wezep
противпожарно возило Scania 94D противпожарно возило Scania 94D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел 94D Седишта 6
Година 2002 Километража 135000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Angloco Модел P270 Седишта 8
Година 2007 Километража 21000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 240000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Противпожарно возило
Година 12/2003 Километража 57500 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 28471 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Angloco Седишта 6
Година 2004 Километража 130000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Година 1975 Километража 70000 км Сила
Финска, Muurame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се