Филтри -

Комунални возила Renault

Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

351 огласа: Комунални возила Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Со вклучен ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 10 м³
Година 2007 Километража 419689 км Сила
Франција
возило за одвод на фекалии Renault KERAX 255 возило за одвод на фекалии Renault KERAX 255
2
Контактирајте го продавачот
аукција 10.540 € Со вклучен ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Година 1998 Километража 439850 км Сила
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Faun
Година 2011 Километража 290600 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 511379 км Сила
Франција
автомеханичка скала Renault G 260 автомеханичка скала Renault G 260 автомеханичка скала Renault G 260
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Автомеханичка скала
Година 1988 Километража 21229 км Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел SM 6100
Година 09/1996 Километража 356000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел RIBALTABILE POSTERIORE
Година 05/1995 Километража 125000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Амбулантно возило
Година 2008 Километража 254 км Сила
Белгија, Waterloo
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Камион за ѓубре
Година 2005 Километража 180000 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Противпожарно возило
Година 1985 Километража 21870 км Сила
Белгија, Berlaar
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11840 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 117000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.600 €
Камион за ѓубре
Носивост 11900 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 103000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 4 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 385000 км Сила
Полска, Brzozów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2004 Километража 34399 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Со вклучен ДДВ
Амбулантно возило
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 5.513 € Со вклучен ДДВ
Универзален комунален камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 99533 км Сила
Франција
камион за ѓубре Renault 370.26
1
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Faun
Година 2006 Километража 263090 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 3.183 € Со вклучен ДДВ
Универзален комунален камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 192022 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 6.033 € Со вклучен ДДВ
Песок засилувач
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 202815 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 3.595 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Tecno
Година 1997 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
22.790 € PLN 99.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Марка на каросерија Semat
Година 2012 Километража 230000 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
8.979 € PLN 39.000 PLN
Камион за ѓубре
Зафатнина 21 м³ Марка на каросерија Semat
Година 2010 Километража 1 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
13.580 € PLN 59.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Марка на каросерија Semat
Година 2010 Километража 341440 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Возило за чистење улици
Носивост 6080 кг Суспензија пружина/пружина Модел SHÖRLING 6000
Година 2001-10-04 Километража 75501 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.599 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 390000 км Сила
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Претплати се