Филтри -

Комунални машини Renault

Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

165 огласа: Комунални машини Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2002 Километража Сила
Белгија, Lommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 4380 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Километража 31573 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2005 Километража Сила
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2010 Километража 104000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
камион за ѓубре Renault 270DCI камион за ѓубре Renault 270DCI камион за ѓубре Renault 270DCI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 26000 кг
Година 2005 Километража Сила
Франција, Saint Marcel les Valence
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 204416 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 3.595 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 243544 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 8 м³ Модел RSP ESE 26/8-1+1 -K
Година 2009 Километража 144500 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
151.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 5000 л Модел KANRO 5000
Година 2018 Километража 20400 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 8500 м³ Модел RIVARD COMBINE HYDROCUREUR
Година 2003 Километража 128000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 12200 л Модел RIVARD RECYTLING
Година 2009 Километража 198500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 12200 л Модел RIVARD RECYTLING
Година 2009 Километража 198500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Зафатнина 8 м³ Модел RSP ESE 26/8-1+1 -K
Година 2009 Километража 144500 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Возило за одвод на фекалии
Модел MTS DINO 3
Година 2008 Километража 183600 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Зафатнина 7000 л Модел WUKO SCK-4z
Година 2004 Километража 716700 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
151.000 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Зафатнина 5000 л Модел KANRO 5000
Година 2018 Километража 20400 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 8600 м³ Модел RIVARD HYDROCURE
Година 2003 Километража 389000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 7000 л Модел WUKO SCK-4z
Година 2004 Километража 716700 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 8500 м³ Модел RIVARD COMBINE HYDROCUREUR
Година 2003 Километража 128000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 225000 км Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 4850 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Combiné 8.2m3
Година 01/2004 Километража 363000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за чистење канализација
Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел J. Huwer
Година 2004 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11840 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 117000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.600 €
Камион за ѓубре
Носивост 11900 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 103000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи