Филтри -

Опреми за чистење патишта Renault

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

38 огласа: Опреми за чистење патишта Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови камион за миење улици Renault Wassertank / kropička
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Зафатнина 10 м³
Година 2009 Километража Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 156400 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2004 Километража 34399 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 1 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 105000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 34399 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 68156 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 118000 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
51.700 € PLN 220.000 PLN
Песок засилувач
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 70000 км Сила
Полска, Ropczyce
Контактирајте го продавачот
2.350 € PLN 10.000 PLN
Возило за чистење улици
Година 2003 Километража 107000 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција 3.426 € Со вклучен ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2008 Километража 156013 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2004-04 Километража 125000 км Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
30.700 €
Возило за чистење улици
Година 2007 Километража 3272 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Возило за чистење улици
Година 2004 Километража 575574 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража 90184 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Возило за чистење улици
Година 1990 Километража 47800 км Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2008 Километража 88890 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08-15 Километража 301742 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 24200 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
аукција 6.280 € Со вклучен ДДВ
Возило за чистење улици
Година 1994 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
камион за миење улици Renault Midlum 240 камион за миење улици Renault Midlum 240
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Зафатнина 8000 м³
Година 05/2011 Километража 120000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1996 Километража 356000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-10-04 Километража 75501 км Сила
Белгија, Handzame
песок засилувач Renault KERAX 340 песок засилувач Renault KERAX 340
2
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Песок засилувач
Година 2003 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи