Филтри -

Спасувањи возила MAN

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

108 огласа: Спасувањи возила MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Марка на каросерија Rosenbauer Модел LF 8/6 Schlingmann Седишта 9
Година 1997 Километража 15000 км Сила
Германија, St. Andreasberg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Противпожарно возило
Година 2005-02 Километража 188000 км Сила
Полска, Lublin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 54000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Модел FTB Седишта 6
Година 2024 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Марка на каросерија Ziegler Седишта 9
Година 1997 Километража 59000 км Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Модел 14.222 Седишта 9
Година 1997 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 8
Година 1996 Километража 96000 км Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел Rescue Truck Седишта 3
Година 04/2000 Километража 43298 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Ziegler Модел watertank Седишта 4
Година 2006 Километража 36000 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 4
Година 2005 Километража 40340 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Schmitz Модел GTLF Großtanklöschfahrzeug
Година 2022 Километража 250 км Сила
Германија, Farnstädt
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Противпожарно возило
Година 1987-07 Километража 29000 км Сила
Германија, Kissing
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 2007 Километража 24000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Schmitz Модел GW-L2
Година 2023 Километража Сила
Германија, Farnstädt
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски Седишта 6
Година 2003 Километража 86000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Schmitz Модел TSF-W Седишта 5+1
Година 2023 Километража Сила
Германија, Farnstädt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Седишта 4
Година 2006 Километража 33000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Schmitz Модел HLF 20 Седишта 8+1
Година 2023 Километража Сила
Германија, Farnstädt
Контактирајте го продавачот
226.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 2009 Километража 61100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Модел 26.372 Седишта 6
Година 1994 Километража 59300 км Сила
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Марка на каросерија Rosenbauer Модел ULF-3 Седишта 3
Година 1994 Километража 43500 км Сила
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 155000 км Сила
Полска, Lublin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се