Филтри -

Опреми за чистење патишта MAN

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

75 огласа: Опреми за чистење патишта MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-03 Километража 166680 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 3
Година 11/1996 Километража Сила
Романија, Suceava
машина за чистење снег MAN OAF машина за чистење снег MAN OAF машина за чистење снег MAN OAF
3
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 3
Година 10/2002 Километража 476000 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година Километража 657785 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 1999 Километража 415620 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 4
Година 2007-04-10 Километража 132801 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Песок засилувач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-09-18 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 86398 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 251698 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 60000 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 274000 км Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
29.690 € CZK 750.000 CZK
Камион за миење улици
Зафатнина 10 м³
Година 2002 Километража 343000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
23.008,49 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 2
Година 1996 Километража 103000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 138809 км Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
249.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06-24 Километража 26900 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 399900 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 425000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 399900 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
37.310 € PLN 159.900 PLN
Песок засилувач
Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 107400 км Сила
Полска, Głuchołazy
Контактирајте го продавачот
40.840 € PLN 175.000 PLN
Песок засилувач
Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Ropczyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 286200 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 194472 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 223143 км Сила
Германија, Sottrum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи