Филтри -

Камион за превоз на животни MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MITSUBISHI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MITSUBISHI CANTER 3 C15
8
9.462 € HUF 3.450.000 HUF
Година 2008 Километража 278 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се