Филтри -

Камиони за сладолед Renault

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони за сладолед Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 2480 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19.28 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 04/2008 Километража 274705 км Сила
Словачка, Prešov
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се