Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF од Европа

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила DAF: 55 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF CF 75 360 , E5 , 4x2 ,MEGA , LOHR , retarder , sleep cab + приколка за транспорт на возила
14
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 80.000 PLN
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2008 Километража 900000 км Сила 362 кс
Полска, Kraków
нови камион за транспорт на возила DAF CF 32-90 Oprijwagen Euro 6
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 75.000 € Без ДДВ
Носивост 21100 кг Евро Euro 6
Година Километража 815 км Сила 320 кс
Холандија, Leende
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила DAF 106 XF 460 6x2 Euro 6
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03-15 Километража 697000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF LF 45.220 4X2 EURO 5
10
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-06-08 Километража 230750 км Сила 220 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила DAF 106 XF 460 Euro 6
16
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 585000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF FA75CF360 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража Сила 265 kW
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила DAF FA 45 LF 160 Nieuw en ongebruikt oprijplateau
12
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11-19 Километража 498948 км Сила 160 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF 55.220 4x2 Car Hauler Truck
45
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2002 Километража 441390 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион за транспорт на возила DAF LF 45.250 + Groenewold für 6 PKW
15
Контактирајте го продавачот
29.889 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Groenewold
Година 07/2009 Километража 850000 км Сила 247 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила DAF CF 85.310
28
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2008-11-18 Километража 412869 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила DAF FAS 105 XF 510 Autotransporter met oprijramp
13
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 12920 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07-05 Километража 437376 км Сила 510 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF LF 250 Oprijvrachtwagen 6 cilinder motor Euro 6
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6425 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-31 Километража 245000 км Сила 250 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила DAF LF 210 Autotransporter (bj opbouw 2018)
16
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 5525 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-22 Километража 318038 км Сила 207 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF LF 210 Autotransporter Just 14.296 km!
12
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 6450 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03-06 Километража 14296 км Сила 213 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила DAF FA CF 400 Just 28.615 km!
14
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 10010 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-07-27 Километража 28615 км Сила 396 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се