Филтри -

Изотермални камиони DAF од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Изотермални камиони DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1200 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2001 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.350 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.15 м³
Година 2018 Километража 703690 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-12 Километража 920600 км Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 53.42 м³
Година 2015-01-22 Километража 567771 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
23.140 € GBP 19.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 509580 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 970000 км Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
20.950 €
Носивост 6915 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 1326086 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
10.620 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1002672 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1051452 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Носивост 3750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 295424 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 12960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1913960 км Сила
Холандија, Lelystad
изотермален камион DAF XD 450 FAN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
59.300 € Без ДДВ
Носивост 27860 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 307000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 8260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 806928 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
27.750 €
Носивост 9820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 798119 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 361385 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 320000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 420000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Носивост 8225 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.74 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 327853 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 557339 км Сила
Полска, Częstochowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се