Филтри -

Камиони со церада DAF од Европа

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Камиони со церада DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 453145 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Носивост 10340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 461700 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 338927 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 20.320 € SEK 230.500 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Örebro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lwówek
камион со церада DAF XF 105.410 камион со церада DAF XF 105.410 камион со церада DAF XF 105.410
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14820 кг
Година 2010 Километража 1301336 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 27100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 580000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 9015 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08-13 Километража 836727 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 577093 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 980000 км Сила
Чехија, Fulnek
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Година 2009-01-21 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
14.420 € GBP 12.750 GBP
Година Километража 533635 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 5845 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02 Километража 545000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 791000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 50.54 м³
Година 2007 Километража 859000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
20.610 € PLN 97.000 PLN
Носивост 26000 кг
Година 2011 Километража 598000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
7.490 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 980000 км Сила
Полска, Leżajsk
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-03 Километража 108750 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 290000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13260 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 820000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 202306 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
56.290 € PLN 265.000 PLN
Носивост 7405 кг
Година 2018 Километража 563000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7256 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 738000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
12.530 € PLN 59.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 516000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Полска, Komorniki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се