Филтри -

Камион за превоз на животни DAF од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни DAF: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF XF 105-510 For pigs or bovines + приколка за превоз на животни
11
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Километража 705000 км Сила 510 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 / PEZZAIOLI
23
Контактирајте го продавачот
50.320 € PLN 229.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 750000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни DAF CF 85.410
8
Контактирајте го продавачот
36.260 € PLN 165.000 PLN
Година 2011 Километража 690000 км Сила 411 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни DAF 45 150
13
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Носивост 2220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-22 Километража 307737 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни DAF XF105.460 6X2 Berdex Cattle Transport Euro 5
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 18320 кг Евро Euro 5
Година 2007-07-17 Километража 1543563 км Сила 460 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни DAF FA CF75
10
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 6745 кг Евро Euro 5
Година 2006-12-18 Километража 462000 км Сила 250 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за превоз на животни DAF FA95.360 Superspace
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 11.000 € Без ДДВ
Година 1997-01-01 Километража 238397 км Сила 360 кс
Холандија, Leende
камион за превоз на животни DAF XF 430 1/2/3 stock Berdex Full stahl
16
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Носивост 12760 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-05-28 Километража 859800 км Сила 428 кс
Холандија, Bennekom
камион за превоз на животни DAF LF 55.180
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 5950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-10 Километража 307129 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни DAF 95 XF 430 EURO 2 MANUAL ANIMAL TRANSPORT
26
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-04-04 Километража 866839 км Сила 430 кс
Холандија, Venlo
камион за превоз на животни DAF XF 105.510 + Euro 5 + Manual + Animal Transport
41
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 11940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-26 Километража 435814 км Сила 510 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни DAF 95XF.480
12
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-10 Километража 720000 км Сила 480 кс
Грција, Thessaloniki
камион за превоз на животни DAF XF95.380
7
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Носивост 10760 кг Евро Euro 3
Година 2002-02-05 Километража 665886 км Сила 381 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за превоз на животни DAF 1700 , Horse Truck
21
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 4876 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1987-10-06 Километража 741708 км Сила 158 кс
Холандија, Susteren
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock Köpf
19
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01 Километража 412000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се