Филтри -

Камиони за превоз на пари од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на пари: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 379118 км Сила 129 кс
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 272388 км Сила 95 кс
Холандија, Maarssen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 257000 км Сила 170 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 12 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 12 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 12 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 450000 км Сила 129 кс
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Година 01/2004 Километража 830876 км Сила 231 кс
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Година 01/2008 Километража 214695 км Сила 129 кс
Холандија, Lamswaarde
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се