Филтри -

Камиони со церада од Европа

Резултати од пребарување: 975 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

975 огласа: Камиони со церада

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4950 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09 Километража 51500 км Сила
Австрија, Hollabrunn
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 246072 км Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 8970 кг Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 819727 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 740949 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 9550 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 812143 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
44.300 € PLN 198.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 858638 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1997 Километража 198000 км Сила
Германија, Bad Fallingbostel
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Носивост 6600 кг Зафатнина 19.8 м³
Година 1987 Километража 350000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Носивост 4280 кг Зафатнина 36.83 м³
Година 2002 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Носивост 8700 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 583850 км Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 13710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.600 € Без ДДВ
Носивост 6795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-08 Километража 45607 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
30.200 € PLN 135.000 PLN
Носивост 10080 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 706000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
53.470 € PLN 239.000 PLN
Носивост 6225 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 632000 км Сила
Полска, Nowa Huta
камион со церада MAN TG410A
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 349000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1283000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
22.130 € PLN 98.900 PLN
Носивост 1030 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Километража 291000 км Сила
Полска, Buk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 975 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се