Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Европа

Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво: 565 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво SCANIA P 230 Euro 4
28
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 11160 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-23 Километража 279033 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FM
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 690000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво DAF CF 85-380
6
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 380000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL 6X2-4 + CM 18.700L/5 + E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 15854 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-08 Километража 148211 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL - 6X2-4+ CM 18.700L/5 - E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 15754 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-29 Километража 139844 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL 6x2-4+MAGYAR 18.700L/5 -E6
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 15380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-19 Километража 164238 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 13.000 Liters 4 Compartments Pump ADR Manual Euro 5
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Носивост 11115 кг Евро Euro 5
Година 2010-02-25 Километража 374115 км Сила 300 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво VOLVO FL7 280HP Fuel Tank Truck 18.500L 6x2 Good Condition
10
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Зафатнина 18500 л
Година 1996-12-17 Километража 389554 км Сила 280 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 280 + MAGYAR 13000 L - 4 COMP
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11080 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-27 Километража 329360 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260+MAGYAR 13000 L(4 comp.-source et dôme)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Носивост 11070 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-01 Километража 354841 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 2544, EURO5, A3, 3kammern,19150 l, EPS
13
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 19500 л
Година 2006-11 Километража 780447 км Сила 435 кс
Германија, Mannheim
камион за транспорт на гориво RENAULT DXI 430 Premium Lander A3, Obj.-Nr.: 0142/21
13
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 15180 кг Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Kroll Модел A3
Година 2011-12-13 Километража 316670 км Сила 439 кс
Германија, Stuhr
камион за транспорт на гориво IVECO MP 260
13
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Марка на каросерија Stokota
Година 2002-03 Километража 547707 км Сила 420 кс
Чехија, Kněžmost
камион за транспорт на гориво MAN 4X4 CITERNE CARBURANT
10
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Носивост 9080 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11-09 Километража 702580 км Сила 320 кс
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Претплати се