Филтри -

Изотермални камиони од Европа

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

141 огласа: Изотермални камиони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2390 кг Зафатнина 34.65 м³
Година 2004 Километража 619705 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.504 € PLN 36.780 PLN
Носивост 2455 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 179273 км Сила
Полска, Giżycko
изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140
3
Контактирајте го продавачот
7.934 € PLN 34.320 PLN
Носивост 1520 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 456073 км Сила
Полска, Giżycko
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Белгија, Tessenderlo
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.600 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2003 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-12 Километража 920600 км Сила
Португалија, Guihabreu
изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250
3
Контактирајте го продавачот
29.830 € PLN 129.000 PLN
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3661 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 465750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 2008 Километража 790000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 578000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 8930 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 522000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 475000 км Сила
Литванија, Žalesa
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 376278 км Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 77.000 PLN
Носивост 5840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 524949 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 91.69 м³
Година 2006-06-09 Километража 1033888 км Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 53.42 м³
Година 2015-01-22 Километража 567771 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Зафатнина 22.98 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се