Филтри -

Камиони за сладолед од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони за сладолед

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2480 кг
Година 2007 Километража 372838 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Година 2006 Километража 602000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 394000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 323673 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 06/2011 Километража 140000 км Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 223066 км Сила
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MAN 6100F
1
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 12/2010 Километража 315000 км Сила
Италија, Giugliano in Campania
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918 камион за сладолед MERCEDES-BENZ Atego 918
2
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Задни врати задни врати
Година 2006-03 Километража 236248 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 332015 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-05 Километража 268498 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2015-05 Километража 243486 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 540 кг Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 339813 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.77 м³
Година 2010 Километража 182877 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 221317 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2014-12 Километража 229937 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 2480 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Странична врата странична врата
Година 04/2008 Километража 274705 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Зафатнина 15.5 м³ Странична врата странична врата
Година 06/2008 Километража Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 1280 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-07 Километража 322270 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 5 Задни врати задни врати
Година 2009-06 Километража 302191 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 4345 кг Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 109625 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 2840 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-05-11 Километража 704064 км Сила
Белгија, Merksplas
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-05 Километража 260904 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-07 Километража 354133 км Сила
Германија, Mulfingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се