Филтри -

Продавници на камиони од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Продавници на камиони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Носивост 884 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 116000 км Сила
Холандија, Geffen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
60.923 € Без ДДВ
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
47.860 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12 Километража 221477 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09 Километража 218464 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража 456000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 119055 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 538736 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Година 2005-11 Километража 119555 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Носивост 570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11.2 м³
Година 2013-10 Километража 211000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 07/2015 Километража 137000 км Сила
Франција, Thônes
Контактирајте го продавачот
38.790 € Без ДДВ
Носивост 490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 153.1 м³
Година 2017 Километража 57696 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 700 кг
Година 1996-01-15 Километража 179800 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-04 Километража 270000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-26 Километража 508100 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Носивост 9400 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Италија, Colognola Ai Colli
Контактирајте го продавачот
74.990 € Без ДДВ
Носивост 1140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.05 м³
Година 2022 Километража 20610 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2001 Километража 54000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 01/2000 Километража 720000 км Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1997 Километража 214350 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се