Филтри -

Возила за транспорт на живина од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило за транспорт на живина DAF Day-old Chick Vehicle
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 1600000 км Сила 300 kW
Холандија, Tilburg
возило за транспорт на живина RENAULT PREMIUM
33
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-07-10 Километража 660000 км Сила 198 kW
Полска, Pawłów Trzebnicki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило за транспорт на живина VOLKSWAGEN CRAFTER HEERING
12
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2008-09-02 Километража 531000 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
возило за транспорт на живина VOLVO VAN RAVENHORST One day old chicks
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-02 Километража 1033925 км Сила 260 кс
Полска, Pawłów Trzebnicki
возило за транспорт на живина MAN
5
Контактирајте го продавачот
15.330 € PLN 70.000 PLN
Година 2009 Километража 840000 км Сила
Полска, Przytoczna
возило за транспорт на живина MAN TGL 12.250
4
Контактирајте го продавачот
12.040 € PLN 55.000 PLN
Година 2010 Километража 633000 км Сила
Полска, Przytoczna
возило за транспорт на живина VOLVO FE 320 // DO PRZEWOZU PISKLĄT// ZAMIANA
15
Контактирајте го продавачот
8.540 € PLN 39.000 PLN
Носивост 5980 кг Зафатнина 55.89 м³
Година 2007 Километража 769230 км Сила 320 кс
Полска, Michałów
ново возило за транспорт на живина MERCEDES-BENZ SPECIAL CHIKS TRASPORT VEHICLE-Koeken Aufbau-
18
Побарајте цена
цена на барање
Година 07/2020 Километража Сила
Италија, BOLOGNA
возило за транспорт на живина VOLVO FH12.480 6x4 + приколка фургон
38
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 107.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 483000 км Сила 480 кс
Литванија, Dievogala
возило за транспорт на живина SCANIA R560 + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
38.195 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 441000 км Сила 560 кс
Норвешка, Heimdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се