Филтри -

Камиони за шлепување од Европа

Резултати од пребарување: 405 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување: 405 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO 70-170
5
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 05/2015 Километража Сила
Холандија, Haelen
камион за шлепување IVECO 130E18D
13
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Falkom
Година 2008 Километража 450000 км Сила 180 кс
Романија, Pitesti
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 46
12
Контактирајте го продавачот
6.304 € PLN 28.700 PLN
Носивост 1400 кг
Година 2004 Километража 267000 км Сила 158 кс
Полска, Opole Lubelskie
камион за шлепување MAN KRAN+BRILLE OMARS +WINDE ABSCHLEPP
11
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 662582 км Сила 155 кс
Чехија, Kněžmost
камион за шлепување DAF LF 45.180 Double Sliding platform Lift bar
15
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-05-07 Километража 539000 км Сила 182 кс
Холандија, Groot-Ammers
камион за шлепување RENAULT Midliner S120 left hand drive electric winch 7.7 ton
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Носивост 2650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 03/1992 Километража 380949 км Сила 120 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион за шлепување VOLVO FL6 12 oprijwagen
40
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1998-08-12 Километража 474200 км Сила
Холандија, Moergestel
камион за шлепување VOLVO FL6
53
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 5.807 € SEK 59.000 SEK
Носивост 1810 кг Евро Euro 3
Година 2012-12-21 Километража 595364 км Сила 179 кс
Шведска, Karlstad
камион за шлепување IVECO Eurocargo 160E25
43
Контактирајте го продавачот
99.950 €
Носивост 5760 кг Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 189741 км Сила 252 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување RENAULT   Master med vinsch
69
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 9,84 € SEK 100 SEK
Евро Euro 5
Година 2015-02-12 Километража 318898 км Сила 163 кс
Шведска, Karlstad
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1528L year 1998 488k km
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 1998 Километража 488000 км Сила
Словачка, Trstin
камион за шлепување MAN TGL 12.220, NEW BODY, hydraulic ramp, tug, NEW TIR
64
Контактирајте го продавачот
54.910 € PLN 250.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 130000 км Сила 220 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8m , winch , for forks constru
31
Контактирајте го продавачот
51.620 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 450000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 8.180 , E6 , 70k km , NEW ASSISTANCE BODY 2020 , hydraulic
52
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 228.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220 / 8.180, NEW BODYS, winch
37
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 228.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 405 огласа
Прикажи
Претплати се