Филтри -

Камион за превоз на животни од Европа

Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни: 202 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
27
Контактирајте го продавачот
30.760 € PLN 140.000 PLN
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
28
Контактирајте го продавачот
30.760 € PLN 140.000 PLN
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 75.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни SCANIA R500
20
Контактирајте го продавачот
30.740 € PLN 139.900 PLN
Носивост 12950 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 522200 км Сила 500 кс
Полска, Krośniewice
камион за превоз на животни MAN 8-153 L2000
15
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила 155 кс
Германија, Westerkappeln
камион за превоз на животни CITROEN HY
9
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1970-01-02 Километража 50000 км Сила
Франција, ROUEN
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Axor  1833, Schalt., Klima, Tier/Viehtr., I Hand
11
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 7510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 398000 км Сила 326 кс
Германија, Kassel
камион за превоз на животни RENAULT ANIMAL TRANSPORT VEHICLE
9
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Година 1986-06 Километража 54798 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541, 6x2, 3st.+ Anh.Lafaro, I Hand, DE + приколка за превоз на животни
14
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Носивост 25600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 572000 км Сила 408 кс
Полска, Końskie
камион за превоз на животни SCANIA R520 LB6x2*4MNA 4Stock Berdex + 4Stock Berdex Trailer
47
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Носивост 12845 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-18 Километража 765000 км Сила 520 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни PEZZAIOLI SBA 32U
8
Контактирајте го продавачот
60.430 € PLN 275.000 PLN
Година 2007 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGM 18.340
10
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 235.000 PLN
Носивост 8670 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 419000 км Сила
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 418148 км Сила 324 kW
Унгарија, Tata
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 812 110795 km original 1 stock top!
20
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2010 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-09-30 Километража 110795 км Сила 120 кс
Холандија, nl
камион за превоз на животни SCANIA R620 V8 for animal transport
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 1187000 км Сила 620 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R 730 V8 For cattle transport + приколка за превоз на животни
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 73.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража 980000 км Сила 730 кс
Полска, Chodzież
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се