Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Европа

Резултати од пребарување: 612 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила: 612 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 + приколка за транспорт на возила
24
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450 Dxi Lohr, Eurolohr Car transporter, Manual, Retarder
7
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11420 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06-13 Километража 822000 км Сила 450 кс
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила IVECO Eurocargo 140E28 EEV + приколка за транспорт на возила
18
32.000 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12-08 Километража 315000 км Сила 205 kW
Чехија, Vápno u Přelouče
камион за транспорт на возила IVECO Daily 40C15 BE Combi car transport
94
аукција аукција
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 207890 км Сила 147 кс
Холандија
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180
13
19.840 € PLN 89.900 PLN
Носивост 2860 кг Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 2012-01-09 Километража 300000 км Сила 220 кс
Полска, Gliwice
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 450DXI + приколка за транспорт на возила
8
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Број на автомобили 2
Година 2014-01 Километража 1100000 км Сила 450 кс
Полска, Kłobuck
камион за транспорт на возила SCANIA P380 Cartransporter / Euro 5 / Semi-automatic / with trailer
25
12.500 € Без ДДВ
Носивост 6440 кг Евро Euro 5
Година 2008-08-11 Километража 987272 км Сила 380 кс
Холандија, Vuren
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
29
аукција аукција
Година 2008-09-01 Километража 514373 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 815
19
4.400 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 2
Година 1998-05-14 Километража 171221 км Сила 152 кс
Холандија, Veendam
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Oprijvrachtwagen Euro 5
9
цена на барање
Носивост 15280 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-30 Километража 808000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила VOLVO FM7.250
28
аукција аукција
Година 2001-04-10 Километража 297474 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила VOLVO FH12
28
аукција аукција
Година 1998-06-10 Километража 93268 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.440 Autotransporter FVG Euro5! 3Axles!
11
35.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел FVG
Година 06/2008 Километража 1700000 км Сила 440 кс
Полска, Ostrowiec Swietokrzyski
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 4x2 LL TGA 18.360 4x2 LL, Fahrschulausstattung
15
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 116143 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила IVECO ML100E18 Machine Transport*Euro 2
23
ВИДЕО
3.900 €
Носивост 4420 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1999-11-17 Километража 334509 км Сила 180 кс
Холандија, Borssele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 612 огласа
Прикажи
Претплати се