Филтри -

Камиони фургони од Европа

Резултати од пребарување: 2435 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2435 огласа: Камиони фургони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 2 Зафатнина 35.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09-01 Километража 509835 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10293 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 428000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 331000 км Сила
Белгија, AVIN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 631831 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 599211 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
7.295 € GBP 6.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 950865 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 1994-05 Километража 168000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Носивост 2010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.37 м³
Година 2018 Километража 187465 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 15554 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 456536 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2001 Километража 774665 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 441155 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 4514 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.03 м³
Година 2015-06 Километража 181831 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 14670 кг
Година 2012 Километража 396717 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 321930 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6300 кг
Година 2012 Километража 259257 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 5240 кг
Година 2012 Километража 361147 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224 Koffer + HF камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224 Koffer + HF
2
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 359926 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4850 кг
Година 2014 Километража 407284 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 5011 кг Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 667011 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16846 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 244000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15120 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 1355854 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 727000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2850 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 619999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 4865 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 478000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 250366 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Носивост 8950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 802819 км Сила
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2435 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се