Филтри -

Камиони фургони од Португалија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони фургони од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 405605 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 738883 км Сила
Португалија, Fátima
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7455 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.79 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 476000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9235 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 365000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 634933 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 490000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2004 Километража 709220 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 511862 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2016 Километража 371000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-11-11 Километража 176000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-07-18 Километража 995000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011-06-15 Километража 235000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2012 Километража 407000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 440681 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 327800 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 173463 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2013 Километража 409000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 515000 км Сила
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-11 Километража 510000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-19 Километража 680000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2007 Километража 644044 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 52.32 м³
Година 11/2004 Километража 1238824 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Година 1996-11 Километража 188000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6295 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 301000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2016 Километража 397000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се