Изотермичени камиони NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Изотермичени камиони NISSAN: 3 огласа
€ 3.000 ≈ US$ 3.389
Година 10/1997 Километража 963000 км Сила 135 кс
Шпанија, Barcelona
Зафатнина V=39.31 м³
Година 2004 Километража 235000 км Сила 140 кс
Шпанија, Bedia Vizcaya
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 16.800 ≈ US$ 18.977
Година 2014-10 Километража 188000 км Сила 136 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
Омилени : 0 Споредба : 0