Филтри -

Автобуси MAN

Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

301 огласа: Автобуси MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 63
Година 2013-04-09 Сила Евро Euro 5
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2
Година 09/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Wrocław
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 2
Година 03/2018 Сила Евро Euro 6
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39 Број на врати 3
Година 04/2010 Сила Евро Euro 5
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 57
Година 2012 Сила Евро Euro 5
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1 €
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39
Година 12/2011 Сила Евро Euro 5
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Приградски автобус
Година 2007-02 Сила Евро Euro 4
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 47
Година 2010-08 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
6.933 € PLN 29.500 PLN
Приградски автобус
Седишта 39 Број на врати 2
Година 2002 Сила Евро
Полска, Jeleśnia
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2 Багажник 14 м³
Година 06/2010 Сила Евро Euro 5
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Панорамски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 37+G+C
Година 2017 Сила Евро Euro 6
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 34 Број на врати 3
Година 2013 Сила Евро
Естонија, Kodila
Контактирајте го продавачот
166.375 € Со вклучен ДДВ
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2017-01-02 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 49
Година 2017-05 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 54
Година 2009 Сила Евро Euro 5
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 51
Година 2010-04 Сила Евро Euro 5
Германија, Geseke
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2018-05 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 47 Број на врати 2
Година 2018 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 47
Година 2013-02 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 46
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 46
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 46
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 57
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 49
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Седишта 46
Година Сила Евро Euro 4
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи