Филтри -

Автобуси Van Hool

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

64 огласа: Автобуси Van Hool

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 92 Број на врати 2
Година 2006 Сила Евро Euro 4
Северна Македонија, Кочани
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 65
Година 02/2020 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 50+1+1
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
16.780 € PLN 73.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 50
Година 10/2005 Сила Евро Euro 3
Полска, Skarbimierz Osiedle
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 58 Број на врати 2
Година 1998 Сила Евро Euro 2
Белгија, Gembloux
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 63 Број на врати 2
Година 01/2007 Сила Евро Euro 3
Полска, Więcbork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 61+1+1
Година 01/2009 Сила Евро Euro 4
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
144.900 €
Туристички автобус
Седишта 59
Година 2016-03-11 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 41 Број на врати 2
Година 2005-01 Сила Евро Euro 3
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 67+2 Број на врати 2 Багажник 16 м³
Година 11/2006 Сила Евро Euro 3
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија хидраулично Седишта 50 Број на врати 2 Багажник 14 м³
Година 11/2007 Сила Евро Euro 4
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 54+1+1
Година 2010 Сила Евро
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 91 Број на врати 2
Година 01/2015 Сила Евро Euro 6
Германија, Velten
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 50
Година 2012-01 Сила Евро Euro 5
Германија, Püttlingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 61
Година 2005 Сила Евро Euro 3
Чехија
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 37+1+1
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
379.900 €
Двокатен автобус
Седишта 91
Година 2018-02-03 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 81
Година 2014 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 54+1+1
Година 2010 Сила Евро Euro 5
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
469.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 68
Година 2020-05 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 80
Година 2013-05 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+1+1 Број на врати 2
Година 04/2007 Сила Евро Euro 4
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 35+1+1
Година 2009 Сила Евро Euro 5
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 80
Година 2013-06 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се