Филтри -

Автобуси Isuzu

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

43 огласа: Автобуси Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
6.380 US$ EUR ≈ 5.884 €
Приградски автобус
Седишта 29
Година 1996 Сила Евро
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 52 Број на врати 2
Година 01/2024 Сила Евро Euro 5
Украина, Kharkiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 31 Број на врати 2
Година Сила Евро Euro 5
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
94.999 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија хидраулично Седишта 29+1 Број на врати 2 Багажник 3.5 м³
Година 2023 Сила Евро Euro 6
Романија, Bucharest
AUTOUTIL ROM SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.580 € PLN 228.000 PLN
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 34 Број на врати 2
Година 01/2017 Сила Евро Euro 6
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
60.740 € UZS 839.000.000 UZS
Приградски автобус
Седишта 31 Број на врати 3
Година 2023 Сила Евро
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
16.130 US$ EUR ≈ 14.880 €
Приградски автобус
Седишта 29
Година 2004-03 Сила Евро
Јапонија
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија со пружина Седишта 27
Година 04/2011 Сила Евро
Турција, Mardin
Контактирајте го продавачот
6.840 US$ EUR ≈ 6.308 €
Приградски автобус
Седишта 24
Година 2004-10 Сила Евро
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.850 US$ EUR ≈ 4.473 €
Приградски автобус
Година 2000-09 Сила Евро
Јапонија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 29
Година 12/2017 Сила Евро Euro 6
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 29
Година 12/2017 Сила Евро Euro 6
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 32 Број на врати 2 Багажник 2 м³
Година 2008 Сила Евро Euro 4
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Приградски автобус
Година 2007 Сила Евро
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 37+1 Број на врати 2 Багажник 4.6 м³
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 29+1 Број на врати 2 Багажник 3 м³
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 31+1+1
Година 2021 Сила Евро
Турција
Контактирајте го продавачот
91.200 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Сила Евро Euro 6
Турција
Контактирајте го продавачот
58.700 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија хидраулично Седишта 29
Година 03/2019 Сила Евро Euro 6
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година 2018-12 Сила Евро Euro 6
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 37
Година 2017-01 Сила Евро Euro 6
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 29
Година 2016 Сила Евро Euro 5
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.400 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 29
Година 2016 Сила Евро Euro 5
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Седишта 40
Година 02/2018 Сила Евро Euro 6
Франција, St Genis Laval
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 104 Број на врати 3
Година 2023 Сила Евро Euro 6
Полска, Katowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи