Филтри -

Автобуси Solaris

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Автобуси Solaris

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 39 Број на врати 2
Година 08/2010 Сила Евро Euro 5
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 42 Број на врати 2
Година 09/2008 Сила Евро Euro 5
Германија, Bexbach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 39+52
Година 2013-11 Сила Евро Euro 5
Германија, Odelzhausen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 39+52
Година 2013-11 Сила Евро Euro 5
Германија, Odelzhausen
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 39+52
Година 2013-11 Сила Евро Euro 5
Германија, Odelzhausen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 39
Година 2013-11 Сила Евро Euro 5
Германија, Odelzhausen
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Градски автобус
Седишта 74
Година 08/2014 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
градски автобус Solaris URBINO 12 HYBRID градски автобус Solaris URBINO 12 HYBRID градски автобус Solaris URBINO 12 HYBRID
3
Контактирајте го продавачот
27.710 € PLN 120.000 PLN
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 100 Број на врати 3
Година 10/2013 Сила Евро Euro 5
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 36
Година 2004-09 Сила Евро Euro 4
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 32
Година 2007-03 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2007-11 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 65.000 PLN
Градски автобус
Седишта 102
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 45
Година 2006-09 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 58
Година 2009-09 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Градски автобус
Седишта 40
Година 2005 Сила Евро Euro 4
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-06 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-07 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-07 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-06 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-06 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.928 € PLN 30.000 PLN
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 3
Година 2007 Сила Евро Euro 4
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 4
Година 07/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Piekary Śląskie
Контактирајте го продавачот
13.630 € PLN 59.000 PLN
Градски автобус
Седишта 45
Година 2012 Сила Евро
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 44
Година 2009-09 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2010-06 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се