Филтри -

Автобуси Irisbus

Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

251 огласа: Автобуси Irisbus

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Чехија, Kolín 4
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Година 2011-11 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Со вклучен ДДВ
Школскиот автобус
Седишта 61+1
Година 2006 Сила Евро Euro 3
Франција
Контактирајте го продавачот
11.030 € PLN 48.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 50
Година 11/2008 Сила Евро Euro 4
Полска, Skarbimierz Osiedle
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Приградски автобус
Година 2006 Сила Евро
Белгија, Berlaar
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 60.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 60
Година 2008 Сила Евро Euro 5
Полска
Контактирајте го продавачот
18.160 € PLN 79.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2007 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 23
Година Сила Евро Euro 5
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
12.640 € PLN 55.000 PLN
Панорамски автобус
Седишта 72
Година 08/2008 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
20.460 € PLN 89.000 PLN
Градски автобус
Седишта 84
Година 06/2013 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
аукција 7.350 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 57
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Франција
Контактирајте го продавачот
12.821 €
Приградски автобус
Година 2005 Сила Евро
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
8.964 € PLN 39.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 64
Година 2004 Сила Евро
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
27.350 € PLN 119.000 PLN
Приградски автобус
Година 2013 Сила Евро
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
10.570 € PLN 46.000 PLN
Приградски автобус
Година 2005 Сила Евро
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 3
Година Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година Сила Евро Euro 6
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
14.250 € PLN 62.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 45
Година 2005 Сила Евро Euro 4
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
20.460 € PLN 89.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 56
Година 2007 Сила Евро Euro 4
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 59 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро
Франција
приградски автобус Irisbus RECREO приградски автобус Irisbus RECREO приградски автобус Irisbus RECREO
3
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 59
Година 2008 Сила Евро
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 59
Година 2008 Сила Евро
Франција
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Приградски автобус
Седишта 60
Година 2011-08-26 Сила Евро Euro 5
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 32 Број на врати 3
Година 03/2012 Сила Евро Euro 6
Естонија, Kohtla-Järve
Контактирајте го продавачот
14.990 € HUF 5.890.000 HUF
Туристички автобус
Седишта 54+25 Број на врати 2
Година 2008 Сила Евро Euro 4
Унгарија, Berhida
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се