Филтри -

Автобуси Scania

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

182 огласа: Автобуси Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 05/2008 Сила Евро Euro 5
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2006-02 Сила Евро Euro 3
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48
Година 2009 Сила Евро Euro 5
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 69
Година 2005 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 50
Година 08/2006 Сила Евро
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 45
Година 2009-07 Сила Евро Euro 4
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 59
Година 09/2013 Сила Евро Euro 5
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година 2010-01 Сила Евро
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Туристички автобус
Седишта 59
Година 01/2014 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 + 1 Број на врати 2
Година 06/2012 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55+1 Број на врати 2
Година 08/2013 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 + 1 Број на врати 2
Година 06/2012 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
8.330 € Со вклучен ДДВ
Туристички автобус
Година 2003 Сила Евро
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65 Број на врати 2
Година 12/2008 Сила Евро Euro 4
Италија
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2009 Сила Евро
Унгарија, Csaba
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 57 Број на врати 2
Година 2004 Сила Евро Euro 3
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Туристички автобус
Седишта 69
Година 04/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 59+C Број на врати 2
Година 2008-01-11 Сила Евро Euro 4
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 29+65Vp+C+2PMRSR Број на врати 2
Година 2011-05-02 Сила Евро Euro 5
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
16.140 € PLN 69.900 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 03/2002 Сила Евро Euro 5
Полска, Kolonowskie
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2008 Сила Евро Euro 4
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2008 Сила Евро Euro 4
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Година 2013-08 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се