Филтри -

Автобуси Setra

Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

313 огласа: Автобуси Setra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 50
Година 2002-04 Сила Евро Euro 2
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 03/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Tarnobrzeg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
149.999 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 60
Година 2014 Сила Евро Euro 6
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 54
Година 2005 Сила Евро Euro 3
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
149.999 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 60
Година 2014 Сила Евро Euro 6
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 57
Година 1997 Сила Евро Euro 2
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 22 Број на врати 2
Година 2008-12 Сила Евро Euro 5
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 59
Година 01/2008 Сила Евро Euro 4
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
62.500 US$ EUR ≈ 58.670 €
Приградски автобус
Седишта 54 Број на врати 2
Година 2003 Сила Евро
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 42
Година 2005-12 Сила Евро Euro 3
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 52
Година 2017-09 Сила Евро Euro 6
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 41 Број на врати 2
Година 2008 Сила Евро
Германија, Görlitz
двокатен автобус Setra S531 DT двокатен автобус Setra S531 DT
2
Контактирајте го продавачот
552.000 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 80
Година 06/2020 Сила Евро Euro 6
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички воз
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 60+1+1
Година 2005 Сила Евро Euro 3
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 80 Број на врати 2
Година 12/2006 Сила Евро Euro 4
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2009 Сила Евро Euro 5
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 11/2014 Сила Евро Euro 6
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 59 Број на врати 2
Година 01/2016 Сила Евро Euro 6
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 80 Број на врати 2
Година 08/2004 Сила Евро Euro 3
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
13.160 € PLN 57.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 12/2002 Сила Евро Euro 3
Полска, Kiełczygłów
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 56
Година 2015-01 Сила Евро Euro 6
Данска, Christiansfeld
туристички автобус Setra 516HD 2 assi туристички автобус Setra 516HD 2 assi туристички автобус Setra 516HD 2 assi
3
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 54
Година 05/2017 Сила Евро
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
156.000 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Седишта 51
Година 06/2015 Сила Евро Euro 6
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
167.500 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Седишта 54
Година 05/2015 Сила Евро Euro 6
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Панорамски автобус
Година 2009-04-04 Сила Евро
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Претплати се